dugun-yemek

 

     

CENAZE YEMEĞİ

       İnsanoğlu, doğar, büyür, gelişir ve en nihayetinde vefat eder. Ölüm de doğum gibi, cenaze de düğün gibi hayatın doğal süreçlerindendir. Toplumumuzdaki kadirşinaslık ile örf ve adetlerimizin güzelliği sayesinde düğünlerde mutluluğa, cenazede ise hüzne ortak olunmaktadır. Özellikle cenaze günlerinde, uzak yerlerden gelen hısım akrabalara cenaze yemeği ikram edilmesi bir gelenek halini almıştır. Oysa bilinmektedir ki, bu kötü günde cenaze sahipleri, cenaze yemeği hazırlama imkanına ve motivasyonuna sahip olamamaktadırlar. TNC Catering, kurumsal bir catering firması olarak, cenaze yemeği başta olmak üzere her türlü faaliyetinizde, istediğiniz türde organizasyon yemeği sunacaktır. Sizlere düşen sizin bir telefon uzağınızdaki firmamızı aramak ve bilgi vermektir. Gerisini hiç düşünmeyin, en güzel cenaze yemekleri, en uygun şartlarla ayağınıza kadar getirilecektir.

  Hangi İlçelerde Cenaze Yemeği Hizmetimiz Bulunmaktadır?

       Cenaze yemeği Ankara ve çevre illerde sıklıkla talep edilen bir hizmettir. Ankara merkezli olarak kurulmuş olan TNC Catering, yüksek yemek üretim kapasitesi ve ehil personeli sayesinde pek çok ilçeye hizmet götürebilmektedir. Özellikle Çankaya, Kızılay, Çukurambar, Mustafa Kemal Mahallesi, Bahçeli, Etimesgut, İvedik, Ümitköy, Ostim, Macunköy, Ulus ve Sıhhiye gibi yerlere çok hızlı bir şekilde ulaşma imkanına sahibiz. Diğer ilçelerden gelecek cenaze yemeği talepleri ise, ilgili günün şartları altında değerlendirilerek size yardımcı olmaya çalışılacaktır. Bu nedenle Ankara cenaze yemeği taleplerinizde bizi aramanız faydalı olacaktır.

  Cenaze Yemeği Mönüleri ve Fiyatları Nasıldır?

       Firmamız, gelenekten geleceğe felsefesiyle hareket etmekte olup, halkımızın bu hassas dönemlerinde, en uygun cenaze yemeği hazırlama azmine sahiptir. Cenaze yemeği mönüleri ise sizlerin isteklerine ve cenazenin zamanına göre esneklik gösterebilmektedir. Kimi zaman toplu yemek mönüleri tavsiye edilirken kimi zaman da kutu yemek seçenekleri sizlere önerilebilecektir. Kutu yemek konusunda detaylı bilgiye sahip olmak için Kutu Yemek başlıklı yazımızı incelemeniz tavsiye edilmektedir. Tüm cenaze yemeği talepleriniz için bizi aradığınızda hijyen, sağlık, lezzet ve düzenli bir yemek dağıtımı ile karşılaşacaksınız. Sizi bu hassas günlerinizde cenaze yemeği gibi ayrıntılarla uğraştırmadan sizleri rahatlatacak organizasyon yemekleri sunulacaktır. Vakit geçirmeden arayın, farkımızın farkına siz de hemen varın.