dugun-yemek

               

        YERİNDE YEMEK

         Daha az zamanda, daha etkin ve verimli çalışma günümüzün en temel işyeri prensiplerindendir. Bununla birlikte okullarda ise güvenlik ve hijyen gibi nedenlerle öğrencilerin okul dışına çıkarak yemeklerini yemeleri istenmeyen durumlardandır. Bu tip sorunlara çözüm sunmak, daha güvenli, doyurucu ve ekonomik yemek imkânı sağlamak için TNC Catering tarafından yerinde yemek hizmeti sunulmaktadır. Tamamen profesyonel bir anlayışla, hemen hemen Ankara’nın tüm ilçelerinde (Çankaya, Çukurambar, Mustafa Kemal Mahallesi, Bahçeli, Kızılay, İvedik, Ostim, Macunköy, Sincan OSB., Sıhhiye ve diğerleri…) yerinde yemek üretimi yapmaktayız. 

Yerinde Yemek Hizmeti Sunmak İçin Fiziki Şartlar Nelerdir?

       Yerinde yemek, işletmelerin ve toplu bulunulan ortamların en temel ihtiyaçlarının başında gelmektedir. Yerinde yemek hizmeti sayesinde motivasyon ve verimlilik artar. Bu imkânı sunabilmek için bazı fiziki şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bunun başında, yemek yiyecek kişi sayısına bağlı olarak uygun bir endüstriyel mutfak olması önemlidir. Yerinde yemek üretimi öncesinde mutfağınızın uzman ekiplerimizce incelenmesi ve tüm eksikliklerin raporlanması sağlanır. Mutfağa ilişkin ihtiyaçlar yanında, yemek dağıtım alanı ve diğer alanların estetik uyumu için dekorasyon da dikkate alınmalıdır.

TNC Catering ile Yerinde Yemeğe Doyamayacaksınız!!!

         TNC Catering, yerinde yemek üretimi yaparken aldığı geri beslemeler ve mutlu müşteri yorumlarıyla her geçen gün kendini geliştirmekte ve sektörde sözü geçen catering firması olmayı başarmaktadır. Ankara catering firması olmasına rağmen, tüm bölgeden talepler almaktayız. Bunun en önemli nedenleri işimize olan saygımız ve bu sektördeki 20 yılı aşan tecrübemizdir.

       Biz, yerinde yemek üretimi yaparken en temel kuralın hijyen ile nefaseti bir arada tutmak olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle de yerinde yemek hizmeti verilecek kuruluşlar için yetkili gıda mühendisleri gözetiminde toplu yemek mönüleri hazırlıyoruz. Uzman diyetisyenlerimizin görüş ve önerileri ile o işletmenin özel şartları dikkate alınarak kalori miktarlarını belirliyoruz. İşinin ehli aşçılarımızı ve güler yüzlü personelimiz ile her gün karınları doyuruyor, yüzlerin gülmesine vesile oluyoruz.

       Ankara yerinde yemek hizmeti talepleriniz için vakit geçirmeden bizi arayınız. Sizin işletmenize ilişkin en uygun yerinde yemek üretimi yapılacak ve memnun müşterilerimiz arasına girmeniz sağlanacaktır.